Volejte zdarma 800 888 830

B - Velmi úsporná

« Zpět na přehled

Exkluzivní byty 1+kk u Máchova jezera

Poslat známému
*
:
*
:
*
:
captcha
Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Exkluzivní byty 1+kk u Máchova jezera

Exkluzivně Vám nabízíme novostavbu bytů 1+kk s lodžií o výměře od 39 m2 u Máchova jezera - Staré Splavy. Máchovo jezero je vyhledávanou rekreační oblastí s bohatou historií a velkým potenciálem budoucího rozvoje.

Součástí objektu je také privátní sauna, místnost pro uložení kol s čistícím koutem, místnost správce objektu, technické zázemí a podzemní garáže.

Byt můžete koupit do osobního nebo do družstevního vlastnictví. Ke koupi bytu do družstevního vlastnictví primárně není třeba hypoteční úvěr. Při vstupu do družstva je hrazen členský vklad ve výši minimálně 35% z celkové ceny bytu a zbytek je splácen formou pravidelného nájmu (není nutné prokazovat příjmy). Navíc při využití této varianty nehradíte daň z nabytí nemovitosti.

Pokud si přejete koupit bytu do osobního vlastnictví, rádi Vám pomůžeme s financováním hypotéky. Dále se hradí daň z nabytí nemovitosti ve výši 4 % z kupní ceny.

Ceny parkovacích stání v podzemní garáži se pohybují v rozmezí od 125 000 Kč do 175 000 Kč dle velikosti. Cena venkovního parkovacího stání je 75 000 Kč. Cena sklepu je 13 945 Kč/m2.

Je mi ctí představit Vám luxusní možnost koupě bytu na investici, která spočívá v krátkodobém pronájmu bytu. Veškerý servis ohledně pronájmu, úklidu bytu a smluv s nájemníky bude zajišťěn. Sami si určíte, kdy si přejete byt pronajímat podle Vašich představ o výnosu. Pronájem Vám může pokrýt měsíční splátku nájmu (anuity), nebo vynést mnohem více.

Využijte této jedinečné příležitosti a neváhejte mě kontaktovat pro bližší informace. Toto je unikátní projekt - Vaše nová budoucnost!

Zobrazit více Skrýt popis

Základní informace
Lokalita
Okres Česká Lípa
Obec Doksy
Ulice Jezerní
Cena
Cena bytu: 1 936 100 Kč
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0741
Datum aktualizace 06.12.2018
K dispozici od 01.10.2017
Kontakt na makléře
Monika Šestáková

Monika Šestáková 727 911 720

monika.sestakova@realitydeluxe.cz
:
:
:
Orientační výše měsíční splátky je:
*
:
*
:
*
:
*
:

Poptávkový formulář

*
*
*
*
captcha