Volejte zdarma 800 888 830

A - Mimořádně úsporná

« Zpět na přehled

Prodej luxusního rodinného domu v Novém Boru

Poslat známému
*
:
*
:
*
:
captcha
Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Prodej luxusního rodinného domu v Novém Boru

Nabízíme Vám k prodeji luxusní, nadstandardně vybavenou novostavbu rodinného domu v lukrativní části Nového Boru s dispozicí 8+2. Dům je rozdělen na dvě bytové jednotky: 2+1 a 6+kk. Jedná se o samostatně stojící přízemní objekt půdorysného tvaru L s tříbokým arkýřem, s plně využitým obytným podkrovím.

V přízemí objektu je vstup – zádveří, 2x kuchyň se spotřebiči Whirpool a Bosch, vinotéka, 2x obývací pokoj, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, komora, bidet v oddělené místnosti. V obytném podkroví je 4x pokoj, terasa, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, ze které máte k dispozici lodžii s výhledem na zahradu, dále galerie, studio a technická místnost.

Novostavba je izolovaná, nepodsklepená, energetický štítek A – velmi úsporná. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem (vzduch-voda), případně krbovými kamny s krbovou vložkou 10-12kW v obývací místnosti. Topení je ústřední s využitím automatické otopné soustavy s prostorovým termostatem a termostatickými hlavicemi.

Dům je zastřešen sedlovou střechou pokrytou glazovanými betonovými taškami značky Tondach, krovy jsou podbity palubkami, fasádu tvoří stěrková strukturovaná omítka s vrstvou tepelné izolace z tvrzeného polystyrenu. Základní konstrukční systém CANABA (zděná konstrukce). Okna Velux plastová s izolačním trojsklem, převážně elektrická, dveře a obložky dřevěné.

V interiéru byly použity nadstandardní konstrukční prvky – ve většině objektu jsou kamenné podlahy s polodrahokamy (onyx, žula, travertin, tloušťka podlahy 3cm), kamenné obklady (kamenosochařství Hála), schody a podlahy obložené mramorem, v některých místnostech byly odborně položeny dřevěné plovoucí podlahy masiv KOMFORT (TEXKON Liberec). Z důvodu použití těžkých kamenných podlahových krytin má dům výrazně zesílenou konstrukci stěn a stropů.Nadstandardní vybavení a zařízení koupelen značky Ideal – sprchová hlavice Tropický déšť, vana, umyvadla, toalety a další vybavení (Koupelny Řezáč), tepelné čerpadlo a strojovna od firmy TOPAZ, kuchyně ORESI, kompletní instalace krbu vč. stavby krbu od firmy KRBY B+B, dále elektronický zabezpečovací systém, kvalitní kamerový systém Vivotek, elektronický požární systém.

K domu náleží zahrada o velikosti 1.415 m2 s okrasnými stromy a vzácnými dřevinami např. Sekvoj, Korejské jedle, Libanonsky cedr, Sakury, Piniové bonsaje. Tato zahrada se stala vítězem v soutěži o nejhezčí zahradu v roce 2014. Dále je Vám k dispozici bazén - Australská skořepina - Compass Pools, slaná voda, venkovní gril, bar a zastřešená pergola.

K domu je stavebně propojena garáž o velikosti 60 m2. Elektrická příprava na vánoční a dekorativní osvětlení na fasádě.

Pokud hledáte dům na krásném místě u lesa, s luxusním vybavením, rádi Vás osobně provedeme tímto nádherným domem. Financování Vám zdarma zajistíme.
Virtuální prohlídku domu naleznete na tomto odkaze: https://roundme.com/tour/267439/view/812410/

Zobrazit více Skrýt popis

Základní informace
Lokalita
Okres Česká Lípa
Obec Nový Bor
Ulice Zátiší
Cena
Cena domu: 10 500 000 Kč
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0903
Datum aktualizace 09.01.2019
Kontakt na makléře
Gabriela Jusko

Gabriela Jusko 727 939 017

gabriela.dordova@realitydeluxe.cz
:
:
:
Orientační výše měsíční splátky je:
*
:
*
:
*
:
*
:

Poptávkový formulář

*
*
*
*
captcha