Volejte zdarma 800 888 830

B - Velmi úsporná

« Zpět na přehled

Prodej rodinného domu v Zahrádkách u České Lípy

Poslat známému
*
:
*
:
*
:
captcha
Poloha zadaná inzerátem je část města.

Prodej rodinného domu v Zahrádkách u České Lípy

Luxusní rodinný dům kolaudovaný v roce 2009 s venkovním bazénem s posuvným krytím a uklidňujícím výhledem do přírody, obklopený rozlehlou a pečlivě udržovanou zahradou s okrasnými keři a ovocnými stromy.
Přízemí poskytuje velký obytný prostor s obývacím pokojem, kuchyní s jídelnou a vstupem na prostornou terasu. Dále zde nalezneme dvě ložnice, koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu a garáž. Podkroví domu je stavebně připraveno k vybudování dalších pokojů. K vybavení patří plastová okna značky Vekra s izolačním dvojsklem a bezpečnostní folií a vstupní dveře, které jsou zdobené vitráží a opatřeny bezpečnostním zámkem. Interiérové dveře jsou vyrobeny z masivu na míru. K vnitřnímu vybavení patří mj. luxusní na zakázku vyrobená kuchyně Sykora s vestavěnými značkovými spotřebiči. Střecha je sedlová s polovalbou a krytinou z velmi hodnotného materiálu značky BESK, krovy jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího smrkového dřeva napuštěného impregnací. Zděná konstrukce z materiálu Ytong Lambda byla v roce 2015 opatřena omyvatelnou omítkou s oplechováním zinek – titan. Komín značky Schiedel splňuje nejpřísnější kritéria bezpečnosti. Nemovitost je napojena na veškeré místně dostupné inženýrské sítě. Na pozemku navíc nalezneme 20 metrů hlubokou vrtanou studnu. Celý dům je vytápěn s podporou tepelného čerpadla voda vzduch značky Daikin. Součástí velké zahrady, která poskytuje dokonalé soukromí, je zahradní domek a kolna na nářadí.
Největším benefitem místa je zdejší nádherná krajina a čistý vzduch. Lokalita se nachází v blízkosti Holanských rybníků a v bezprostřední blízkosti chráněné krajinné oblasti „Peklo“. Občanská vybavenost v krátké dojezdové vzdálenosti. Měsíční náklady na provoz nemovitosti činí 2.180,- Kč. Odkaz na virtuální prohlídku zde: https://roundme.com/tour/305269/

Zobrazit více Skrýt popis

Základní informace
Lokalita
Okres Česká Lípa
Obec Zahrádky
Cena
Cena domu: 6 800 000 Kč
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0938
Datum aktualizace 06.02.2019
Kontakt na makléře
Gabriela Jusko

Gabriela Jusko 727 939 017

gabriela.dordova@realitydeluxe.cz
:
:
:
Orientační výše měsíční splátky je:
*
:
*
:
*
:
*
:

Poptávkový formulář

*
*
*
*
captcha