O nás

O nás - reality deluxe

Naše společnost vznikla za účelem poskytování komplexních a profesionálních služeb v oblasti realit a bydlení. Chápeme, že nákup, prodej i pronájem nemovitosti jsou důležitým krokem v životě každého z nás. Proto klademe důraz na kvalitu servisu a poskytovaných služeb.

V současné době působíme především v oblasti Libereckého kraje, do budoucna ale chceme rozšířit svou působnost a poskytovat naše služby v oblasti nákupu, prodeje i pronájmu nemovitostí také v dalších krajích po celé ČR.

Víme, že motorem každé společnosti jsou její zaměstnanci, proto klademe velký důraz na jejich výběr a profesionalitu tak, aby každému našemu klientovi byl poskytnut maximální servis a aby nás rád doporučil také svým přátelům či známým. Za tímto účelem jsme také zavedli standardy kvality práce a interní systém vzdělávání, jejichž cílem je nastavit a udržovat vysokou kvalitu i odbornost našich zaměstnanců.

To vše děláme proto, aby pro naše klienty byl i tak složitý úkol, jako je nákup, prodej či pronájem nemovitosti pohádkou a nestal se noční můrou.