Služby

Prodej nemovitosti

Víme, co při prodeji nemovitostí funguje nejlépe. Proto využíváme osvědčené postupy v kombinaci s moderními technologiemi. Díky tomu dosahujeme skvělých výsledků.

Napíšeme pro vás působivý a čtivý text inzerátu, vytvoříme krásnou prezentaci s využitím moderních prostředků, zajistíme profesionální fotografie, virtuální prohlídku i 2D a 3D půdorysy.

Shromáždíme kontakty na potenciální zájemce, domluvíme individuální prohlídky, zorganizujeme dny otevřených dveří a postaráme se o komunikaci se zájemcem až do úspěšného vyřízení celého prodeje.

Právní servis

Zajistíme přípravu veškeré smluvní i další dokumentace nezbytné pro zdárné dokončení prodeje včetně úschovy u advokáta nebo banky.

  • Příprava rezervační smlouvy
  • Příprava kupní smlouvy
  • Advokátní nebo bankovní úschova finančních prostředků
  • Příprava návrhu na vklad
  • Předávací protokol

Znalecký posudek

Spolupracujeme se soudními znalci a jsme schopni zajistit posudek na jakoukoli nemovitost.

Vyhotovení přiznání k dani z nabytí

Pro nezbytnost podání přiznáni k dani z nabytí nemovitých věcí jsme pro své klienty schopni vypracovat toto přiznání na základě určení ceny směrnou hodnotou bez potřeby vyhotovení znaleckého posudku.

Vypracování obvyklé ceny

Nejdůležitějším úkolem je stanovení správné tržní ceny. Protože chceme, abyste prodali nemovitost co nejvýhodněji, nabízíme konzultaci se specialistou a odborné stanovení tržní ceny zdarma.

Pro účely dědického řízení u notáře zpracujeme objektivní reálnou tržní cenu předmětné nemovitosti.

Úvěry, hypotéky a pojištění

Připravujeme.

Aukce a dražby

Zajistíme prodej Vaší nemovitosti formou aukce, ve které zvítězí nejvyšší nabídka. Podmínkou přijetí nemovitosti do prodeje touto formou a zpracování celého procesu je stanovení nejnižšího podání v rovině obvyklé tržní ceny.

Exekuce

Připravujeme.

 

Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat!

*
*
*
*